botox gliwice

Działania medycyny estetycznej są bardzo popularne, z tego powodu klinik tego działu medycyny również jest coraz więcej, np.
.

Zabiegi medycyny estetycznej.

Samoakceptacja i medycyna estetyczna

Każda kobieta marzy o pięknej i gładkiej skórze, niestety czasami natura bywa kapryśna i nie daje nam tego, co uważamy za atrakcyjne.

Zabiegi medycyny estetycznej mają to poprawić, zmienić nasz wygląd tak abyśmy dobrze czuli się we własnej skórze i z tym jak wyglądamy. Zabiegi takie jak wygładzanie zmarszczek są dość bezpieczne dla ogólnego stanu zdrowia i można je stosować już od 25 roku życia.

Wiele kobiet zdecydowałoby się na taki zabieg, aby poprawić swój wygląd i coraz więcej kobiet z nich korzysta.

Toksyna botulinowa wykorzystywana jest już od lat, aby wygładzać zmarszczki.

Zbyt duża potliwość?

Niewiele osób wie, że botox jest również stosowany jako bardzo skuteczna metoda leczenia nad potliwości pod pachami, rąk i stóp.

Skutecznie udaje się wyleczyć za pomocą tej metody ponad 95% pacjentów, a sam zabieg nie powoduje skutków ubocznych.

Zabieg ten jest oferowany w coraz większej ilości klinik medycznych. Jednak jak to działa? Otóż nie jest tajemnicą, że botox blokuje i zmniejsza napięcie mięśni poprzez zmniejszenie przewodzenia nerwów wokół miejsca jego działania.
Blokada zakończeń nerwowych po zastosowaniu botoksu zmniejsza potliwość o 80% a efekty działania utrzymują się ponad rok od czasu zabiegu.
Niestety zabieg ten należy regularnie powtarzać, jednak jego zaletą jest to, że trwa bardzo krótko - poniżej 30 minut.

Prostowanie zmarszczek

botox gliwice Prostowanie znienawidzonych przez wszystkie kobiety zmarszczek to marzenie nie jednej pani, a ostatnio także niejednego pana.

Najpopularniejsza substancją wykorzystywaną przy takich zabiegach jest kwas botulinowy - czyli w skrócie botox.

Na sam zabieg należy się umówić w prywatnej klinice medycyny estetycznej i poprzedzają go odpowiednie badania oraz wywiad lekarski. Najczęściej wstrzykuje się substancję małymi dawkami w wybrane przez pacjenta miejsce.
Po wykonanym zabiegu powinno się przez parę dni uważać na skórę tam, gdzie toksyna botulinowa została wstrzyknięta. Przez parę dni może też występować opuchlizna twarzy, jednak powinna się sukcesywnie zmniejszać..
Dodane: 09-10-2016 06:20

Tagi: medycyna usługi zdrowie Gliwice uroda botox

Widok do druku:

botox gliwice